Nezařazeno

ZADEK!

Ano, snažím se zcela nápadně a lacině získat vaši pozornost názvem tohoto příspěvku.

V pátek 21. 2. uběhl přesně jeden rok od mého prvního postu na tento veřejný blog. Ani jsem neměla čas to oslavit. Jednak stejně nepiju (ještě pořád!) a navíc mi teď veškerý volný čas zabírají úpravy rukopisu od redaktorky. Sedím nad tím celý víkend a pomalu si začínám rvát vlasy, proč jsem vůbec kdy něco napsala. Povím vám, že psát knihu, teda spíš ji dávat do finální podoby, je peklo. Člověk zpochybní úplně vše, co napsal, najednou se mu jeho vlastní jazyk zdá nepochopitelný.

Chtěla jsem si na výročí blogu připravit něco speciálního, skvělého, neotřelého, ale místo toho sedím v pyžamu doma a už asi hodinu řeším, jak přepsat do srozumitelné podoby větu:

Ještě jsem se na něj naposled podívala. Na ty paže s vystouplými žílami. Na tu vytesanou hruď. Na ty dvě krásné prohlubně na hýždích, které se takto svažují jen na mužském zadku.

Víte, co tím myslím, nebo ne?

Nejprve jsem hledala radu u své profesionální fanynky, ta mi, velmi vtipně, odepsala:  „Jak má mít člověk úspěšné vztahy s muži, když ani neumí popsat jejich zadek?“

A tak se obracím na vás. Místo toho, abych slavila roční výročí svého pisálkovství, vás prosím milí čtenáři (pokud nějaké mám) o konzultaci. Jak byste pojmenovali tuto partii? Je vám to z výše uvedeného popisu zřejmé?

Taky se omlouvám, jestli to někomu přijde příliš sexistické. Avšak vězte, že i ženy se rády podívají na mužský zadek. Čemuž bohužel vůbec neodpovídá vyhledávání na Googlu. Když jsem zadala heslo „mužský zadek“ do vyhledávání, abych si pomohla, objevilo se pár mužských, ale především hodně ženských pozadí?!?! A pak taky samozřejmě spousta méně či více relevantních kravin, ze kterých vyplývá: toto heslo do Googlu radši nezadávejte. Facebook mi samozřejmě okamžitě začal nabízet cviky a prostředky na zadek k nakousnutí.

Díky!

Samozřejmě taky díky za vaši roční přízeň. Jen, co odevzdám rukopis, slibuju, že blog zase trochu ožije. Nově jsem založila rubriky a taky chystám ve spolupráci s ilustrátorkou knihy oživení designu. Zůstaňte s námi!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s